כתבות המלצות וביקורות
סקייטפארק חיפה
http://www.xpark.co.il/indexpic.htm
נכתב על ידי יובל קשת (27/06/07)


מצד אחד של ההר, שכונת הדר והעיר התחתית המתעמלות על מטלות היום יום של סידורים בירוקראטיים ואומנות רחוב של קניות ואכילת פלאפל בדוכנים שיכלו להיות פריט יפה במוזיאון לענתיקות אוטנטיות. אבל מעבר גני הבהאים ומרת]י יום הדין בצד השני של חיפה אחרי בית הקברות בנווה דוד, אפשר לראות את השמש על הים מהסולם החדש של שטח הרמפות של חיפה.

...אני חושב שלעידו זה דווקא עובד טוב, כי הוא בכלל לא בקטע של סקייטבורד. הוא דווקא בא מהכיוון של גלישה. והוא עובד עכשיו על הגג של החנות החדשה לציוד גלישה. כן, לסקייטבורד.  הסקייטפארק בחיפה הוא שטח החלקה יפיפה שנמצא מעל מרכז הקונגרסים, מאוד דינמי, מאתגר, ובעיקר מטפח רוכבים מכל המגזרים. (כיאה לעיר) אחרי כמה ניסיונות הצלחתי להביא פליפ סולידי על הקרב ולקבל הדרן מחבורת ילדים בני ארבע עשרה נראה לי. לימדתי אחד מהם לתת אולי בזמן שהשני, עדן, נתן בורדסליידים על הצינור בצד. כאדם עם משבר גיל וזהות שמחתי מאוד שאני יכול להיות גם ילד. אבל משהו נסדק בי לקראת שבע בערב כשהחברה הרציניים הגיעו. מקס על האופניים חתך את הפארק מהגג השני דרך הפאנ בוקס ל180 בכיוון ההפוך מהרמפה לבאנק. בוניטה הדגים לי קרוקד על הלדג' האמצעי. ראיתי דברים יפים. נולי 360 פליפ למנואל על הלדג' הראשון, לייזר פליפ ובק סייד 360 מהבאנק למעלה. והכול בסדר כשכל אחד מוצא את המקום שלו בפארק. בוניטה שבר את הקרש מה שבתקופתי הייה אסון וחוויה מצערת אבל תוך חצי שעה הוא המשיך לרכב אם קרש חדש מהחנות של עידו. תוך עשר דקות כבר לא הייה זכר לצבע וללוגו. אני עדיין ניסיתי לעקוב אחרי מקס שניסה לעזור לי לתפוס מהירות בשביל לעלות את הקרב ואולי להוציא משם איזה פליפ או 180 אבל זה בסדר כי כל עוד המקום קיים אני יכול להגיע ולשבת על זה. 30 שקלים חדשים לכניסה. אם אתם לא מהאיזור אפשר לתפוס רכבת ומשם זה מרחק הליכה. באנקים ממכרים, לדג'ים בגבהים יפים, קווטר פייפ מפתה. מתאים לסקייטרים מתחילים ומלא חופש לאלה שיכולים להיות יותר יצירתיים. חוץ מזה, אנשים סבבה, אווירה, מוזיקה טובה, ובקרוב אולי איזה פלאפל בפיתה מול סרט סקייט מתחת לגג של החנות של עידו..   את כל הזמן שבעולם! את כל הזמן שבעולם?
FUCK YOU ASSHOLE


 תגובות  

1. אילן

הפארק הכיט סוס בארץ מחירים בניז#נות אחלה חברה אני שם כימעט כל יום שווה לבוא תמיד תקבלו עזרה

כתב:אילן
בתאריך:2007-07-06
איימייל:נגל

2. זה

להגיד על פארק שהוא חרא פארק זה פשע, במיוחד בישראל שבה פארקים הן דפיציט מזורגג. אבל במקרה הזה, ובמקרים רבים אחרים, מותר - מותר להגיד על סקייטפארקים כשהם לא זורמים, מרובעים ולא מעודדים מחשבה יצירתית שהם חרא פארקים- זה לא פשע. חרא פארק.

כתב:בוריס
בתאריך:2007-08-07
איימייל:

 
כתבות
הישראלים
מוזיקה
ארועים
גלרייה
סרטי גולשים
טריק טיפ
פארקים וספוטים
חנויות
מוצרים
קישורים
הורדות